Verhoef Sp. z o.o.

Firma Verhoef Sp. z o.o. posiada wieloletnie doświadczenie w dziedzinie pośrednictwa pracy
do Holandii. Współpracujemy z wieloma zakładami pracy na terenie całej Holandii. Oferujemy oferty pracy w rożnych branżach. KRAZ 894

Pakowacz/- ka na hali produkcyjnej owoców i warzyw
Miejsce pracy: Zeist k/Utrechtu
Region: Holandia

Opis stanowiska:

Firma Verhoef Sp. z o.o. zatrudni w Holandii osoby do pracy fizycznej na hali produkcyjnej.
Praca polega na sortowaniu, pakowaniu, metkowaniu, naklejaniu cen owoców i warzyw.

Wymagania:

mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
chęć do pracy
zaangażowanie
możliwość natychmiastowego wyjazdu

Oferujemy:
wynagrodzenie 9 Euro/h
praca od poniedziałku do piątku po 8h (możliwość nadgodzin)
zakwaterowanie
dojazd do pracy
ubezpieczenie
opiekę polskich kordynatorów w Holandii
możliwość wyjazdu dla par
Wyjazdy z Rzeszowa,Krakowa,Katowic,Wrocławia

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie na adres email verhoef@workmail.com
CV
skanu dowodu osobistego
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej
aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.
o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.).

Kontakt:

verhoef@workmail.com