Firma POLTROP (Cert. 963), jako podwykonawca prac budowlanych w Europie Zachodniej, oferuje pracę dla murarzy na klinkier w Belgii.

OPIS STANOWISKA:
- budowa apartamentów, szkół, budynków mieszkalnych w Belgii
- praca na akord - norma 6,5m² na dzień,
- roboty murarskie, ciesielskie, klinkier,
- praca w polskiej brygadzie 5 - osobowej (w tym 1 pomocnik)

WYMAGAMY:
- kilkuletniego doświadczenia w pracy jako murarz (mile widziane za granicą) + dobra umiejętność układania klinkieru
- odpowiedzialność, sumienność, bez nałogów
- znajomość planów murarskich

OFERUJEMY:
- pierwszy kontrakt na okres próbny 1 miesiąc; po tym czasie umowa na dłuższy czas
- praca ok. 40 godzin tygodniowo
- zakwaterowanie zapewnia i opłaca firma POLTROP
- na miejscu darmowy transport do pracy (służbowe auto)
- zarobki: od 1400/1600 euro netto miesięcznie (wysokość uzależniona od wydajności w brygadzie).

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy.
W tytule e-maila prosimy wpisywać: "Nazwisko i Imię - Murarz na klinkier".
W CV prosimy o dokładne rozpisanie wykonywanych obowiązków na danym stanowisku.
Dziękujemy za złożone aplikacje. Uprzejmie informujemy, ze odpowiemy tylko na wybrane kandydatury.

Kontakt:

POLTROP
Ul. Kisielewskiego 63, 42-200 Częstochowa
Tel/fax: (34) 372 09 34
E-mail: praca@poltrop.pl
www.poltrop.pl