Deutsche Post-Poczta z Berlina poszukuje pracowników okolo 23 osob.

Praca w Niemczech przy pakowaniu,skanowaniu listow oraz wkladaniu przesylek-listow do workow, przeznaczonych do transportu bez znajomosci jezyka oraz doswiadczenia.

Termin ropoczecia pracy: 05.02.2014

Stanowisko: Pracownik/Pomocnik Poczty w Berlinie

- mozliwosc dluzszej wspólpracy
- miejsce: Berlin
- placa: 9,50 euro/h
- Termin: wyjazd 05.02.2014
- zakwaterowanie w Hostelu (pokoje 2 osobowe)
- pracodawca zwraca koszt dojazdu do pracy
- mozliwosc pobrania zaliczki juz po 1 tygodniu pracy

Zadania:
Praca glównie odbywac sie bedzie przy pakowaniu,listow oznaczaniu workow welnianych krajem transportu jednym slowem Pomocnik.
Do zadan bedzie nalezalo przygotowanie paczek do wysylki, skanowanie, naklejanie kodów oraz sortowanie odpowiednio do miejsca docelowego.
Obowiazkiem pracownika bedzie takze wykonywanie innych zadan pomocniczych na magazynie np sprzatanie,zaladunek listow na pikapa.

Wymagania:
- mozliwosc podjecia pracy od zaraz
- osoba wolna od nalogów
- dobra kondycja, sumiennosc
- umiejetnosc pracy w zespole jak równiez samodzielnosc
- mile widziane wlasny samochód zwrot kosztow za podroz

Platz der Vereinten Nationen 14
Berlin, Niemcy
Deutsche Post Filiale
www.deutschepost.de

Informacje dodatkowe jestesmy siedziba glownej poczty Post Office na terenie uk oraz udzialowcami w Deutsche Post.
Nie jestesmy agencja
Nie Wymagamy doswiadczenia
Prosimy kierowac zgloszenia w godzinach pracy od 9.00-17.30

Kontakt:

Prosze o zgloszenia telefoniczne z p.Bartosz Husalski & Joanna Czernicka
nr tel biura +447417591016