Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 10 lat. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1926. Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców. Z nami podejmiesz dobrą pracę.

OBECNIE POSZUKUJEMY KANDYDATÓW DO PRACY NA STANOWISKU:

KIEROWCA AUTOBUSU

UWAGA! ILOŚĆ MEJSC PRACY NIEOGRANICZONA, REKRUTACJA CIĄGŁA

Miejsce pracy: Niemcy, możliwość wyboru miejscowości

Oferujemy:
Umowę o pracę na czas nieokreślony
Możliwość wyboru miejsca zatrudnienia
Praca na pełny etat plus nadgodziny
Wynagrodzenie od 2 000 Euro brutto/miesiąc plus nadgodziny oraz inne dodatki
np.: zasiłek rodzinny
Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę
Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
Płatny urlop
Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych
także w trakcie zatrudnienia
Pomoc koordynatora na miejscu

Obowiązki:
Przewóz osób na trasach miejskich i podmiejskich na terenie Niemiec
Sprzedaż biletów
Kontrola pojazdu przed każdym przejazdem

Wymagania:
Znajomość języka niemieckiego na poziomie co najmniej B2 umożliwiająca komunikację z pasażerami, znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej
Prawo jazdy kat. D
Niekaralność
Mile widziane doświadczenie w pracy jako kierowca kat. D

WAŻNE: JEŻELI NIE SPEŁNIASZ WYMAGAŃ ZAWODOWAYCH LUB JĘZYKOWYCH A CHCESZ PODJĄĆ PRACĘ JAKO KIEROWCA AUTOBUSU ZGŁOŚ SIĘ DO NAS!

Kontakt:

Sposób aplikowania: CV w języku polskim oraz niemieckim, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe prosimy przesyłać na adres e-mail:
kierowca@koncepcja.eu

W CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych w języku niemieckim:
Hiermit willige ich in die Verarbeitung meiner Personaldaten, die in diesem CV enthalten sind, für etwaige Stellenbesetzungsverfahren, gemäß dem Personaldatenschutzgesetz vom 29. August 1997, Gesetzblatt Nr. 133 Pos. 883 ein.)
W języku polskim: wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.