Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

WULKANIZATOR, Holandia.

Lokalizacja: różne miejscowości na terenie Holandii.

Rodzaj umowy: umowa o pracę na czas określony.

Wynagrodzenie: minimum 2000 EUR netto w 8 tygodni.

Opis stanowiska: Praca sezonowa dla znanej holenderskiej sieci warsztatów samochodowych polegająca na wymianie opon i wyważaniu kół. Rozpoczęcie pracy październik 2013 – kontrakt trwa od 6 do 12 tygodni.

Pracodawca oferuje:
- zakwaterowanie,
- zwrot kosztów podróży samochodem z miejsca zamieszkania do Holandii, jak również pokrycie, codziennych dojazdów z miejsca zamieszkania do miejsca pracy,
- wyższą stawkę za pracę w godzinach nadliczbowych, nadgodziny naliczane są po przepracowaniu 38 godzin w tygodniu.

Wymagania:
- doświadczenie przy wymianie opon oraz wyważaniu kół,
- komunikatywna znajomość języka: angielskiego, niemieckiego lub niderlandzkiego,
- prawo jazdy oraz własny samochód.

PROSIMY O KONTAKT WYŁĄCZNIE OSOBY SPEŁNIAJĄCE POWYŻSZE WYMAGANIA.

Osoby zainteresowane powyższą ofertę proszone są przesłanie CV na adres opony@lsj.pl - w tytule maila wpisując „Wulkanizator 2013 – Imię i Nazwisko”

Prosimy o załączenie do CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”.

Kontakt:

LSJ Agencja Pracy
ul. Celna 1, 70-644 Szczecin