Poolsevakman oferuje pracę w Belgii dla różnego rodzaju specjalistów z branży budowlanej oraz przemysłu ciężkiego. Przestrzegamy uczciwych zasad i zawsze kładziemy nacisk na wysoką jakość obsługi. Dajemy możliwość pracy w sprawdzonych firmach, przy ciekawych projektach, w międzynarodowym środowisku.

Poszukujemy doświadczonych i pracowitych murarzy. Oferujemy stabilne zatrudnienie na uczciwych warunkach, pomoc w załatwieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem, pokrywamy koszty badania lekarskiego, szkolenia BHP, pierwszego przejazdu do Belgii, zapewniamy ubezpieczenie i odzież roboczą.

Praca przy budowie osiedla mieszkaniowego. Możliwość przesłania zdjęć przykładowych wykonań.

Wymagania:
- doświadczenie
- fachowość
- pracowitość
- zaangażowanie
* mile widziany komunikatywny język angielski lub niemiecki i własne autoDziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Aplikację prosimy uzupełnić oświadczeniem o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej aplikacji dla potrzeb niezbędnych w realizacji procesu rekrutacji (Zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883)”.

Kontakt:

karolina@dm-solutions.pl